• OJC Walhalla
  • De Afterparties tijdens Meet Your Locals
  • Adam Bomb
  • Dead Elvis & His One Man Grave

View Larger Map

Adresgegevens

  • Postadres:
    Postbus 6832
    5975 ZG Sevenum
  • Bezoekadres:
    De Donckstraat 24
    5975 AC Sevenum
    Tel: 077-4672042

E-mailadressen

  Naam E-mail
Bestuur    
Voorzitter Menno Philipsen voorzitter@ojcwalhalla.nl
Secretaris Micky Bouten secretaris@ojcwalhalla.nl
Penningmeester Geert van Enckevort penningmeester@ojcwalhalla.nl
     
Diverse Comissies    
Muziekcommissie Mike Peeters muziekcommissie@ojcwalhalla.nl
Barcommissie Jip Janssen walhallabarcom@hotmail.com
Financiencommissie Geert van Enckevort financiencommissie@ojcwalhalla.nl
Prilpopcommissie Hanneke Wijnen prilpopcommissie@ojcwalhalla.nl
Tuincommissie Jaap Hoogendoorn tuincommissie@ojcwalhalla.nl
Jeugdcommissie Bram van gasteren jeugdcommissiewalhalla@outlook.com
     
Website Mathijs Cox webmaster@ojcwalhalla.nl

Laatste nieuws

Prilpop rooster 2017

Beste mensen!  Het mooiste feestje van het jaar komt er weer aan! Prilpop! Voor de mensen die ons dit jaar helpen alvast een dikke dankjewel! We gaan er samen een mooi weekend van maken! Het...

Laatst toegevoegde event

Un Petit Peu Festival

Datum: zaterdag 27 juni 2015
Aanvang: 15:00
Entree: 6,00 Euro